رفتن به مطلب
محفل من
  • 0
narmeng

فایل نصبی C# با entity framework

سوال

سلام، وقت بخیر
یه پروژه با c# 2019, sql 2019 ساختم و با استفاده از installshield فایل نصبی ایجاد کردم و پیش نیازها رو sql 2019 express localdb و فریم ورک 5 قرار دادم. فایل نصبی ایجاد میشه اما تنها یه هشدار داره که اونم 

InstallShield could not create the software identification tag because the Tag Creator ID setting in the General Information view is empty.

ارور نداره دیگه.
وقتی فایل نصبی رو روی سیستم دیگه اجرا میکنم پایگاه داده رو نمیخوانه. برنامه رو بالا میاره اما وقتی میرسه به فراخوانی پایگاه داده برنامه بسته میشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پست های پیشنهاد شده

• 0

خب در کدهای برنامه در کانکشن از رشته زیر برای سرور دیتابیس استفاده کردید؟

مخفی

برای مشاهده مطلب باید در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد شوید.

لینک به ارسال
  • 0

<add name="db_quranEntities" connectionString="metadata=res://*/DataModel.csdl|res://*/DataModel.ssdl|res://*/DataModel.msl;provider=System.Data.SqlClient;provider connection string=&quot;data source=.;initial catalog=db_quran;user id=sa;password=******;MultipleActiveResultSets=True;App=EntityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />

این کد کانکشنمه

مخفی

تصویر زیر هم سولوشن پرومه، دیتا مدل لیر دیتابیسمو فراخوانی میکنه

مخفی

لینک به ارسال
  • 0

خب همین بشکل زیر می شود

مخفی

اگر تحت شبکه که می باشد که فرق می کند.

لینک به ارسال
  • 0

اگر مشکل از این نبود در کدهای خود پیام exception را بگیرید و اینجا بفرستید که بررسی شود.

لینک به ارسال
  • 0

ممنون، از کد سی شارپم یا پیغام installshield?

این سوالو پرسیدم چون منظورتون رو نفهمیدم، ویژوال خطایی به کدهای پروژه م نمیده و انجام میشه

لینک به ارسال
  • 0

مخفی

این لاگ ایجاد برنامه مه توی installshield

لینک به ارسال
  • 0

یک try catch قرار بدهید و اکسپشن برای کانکشن خود چاپ کنید و پس از ساخت فایل نصبی ببینید قبل بسته شدن برنامه در خطا چیست

لینک به ارسال
  • 0

بابت وقتی که میذارید خیلی خیلی از شما ممنونم
این exeption که از پایگاه داده ایراد گرفته

مخفی

لینک به ارسال
  • 0

خواهش می کنم ، خب داره میگه یوزر و پسورد دیتابیس اشتباه می باشد.

لینک به ارسال
  • 0

این ارور رو میده

مخفی

لینک به ارسال
  • 0

برای بررسی بهتر لطفا متن خطا را در بلاک کد در اینجا کپی بفرمایید ، نه تصویر ، ممنون

لینک به ارسال
  • 0

سلام ببخشید اینترنتم قطع شده بود. این ارور میده که پایگاه داده ای نیست که بهش وصل شه، من سوالی که دارم اینه که من توی installshield توی پیش نیازها علامت sql server 2019 express رو زدم و پایگاه دادمو با استفاده از add file به برنامه اضافه کردم، نیازه که من برای پایگاه داده کار دیگه ای انجام بدم؟ 

لینک به ارسال
  • 0

دیتابیس پسورد داره؟ اگر بله آن را اضافه کردید؟

لینک به ارسال
  • 0

مخفی

میتوانید خصوصیات برای دیتابیس و اطلاعات کانکشن را مشاهده کنید.

لینک به ارسال
  • 0

فکر میکنم من کلا تو sql مشکل دارم، من که از ado.net استفاده کردم هم باید ازsql script استفاده می کنیم؟

لینک به ارسال
  • 0

شما خطایی که دادید مال این بود که یکی پسورد دیتابیس میگه اشتباه می باشد ، یعنی پس از نصب و ساخت دیتابیس پسورد روی آن ست نمی شود و دیگری اینکه نمیتونه بصورت ریموت به دیتابیس وصل بشود ، خب علت این مشکل اینه که تنظیمات sql مشکل داره

لینک به ارسال
  • 0

من الان با installaware امتحان کردم دیتابیس هم بهش دادم دسترسی خواندن و نوشتن هم بهش دادم اما این ارور رو داد توی سیستم مقصد

Boolean applyTransientFaultHandling, SqlAuthenticationProviderManager sqlAuthProviderManager)
   at System.Data.SqlClient.SqlConnectionFactory.CreateConnection(DbConnectionOptions options, DbConnectionPoolKey poolKey, Object poolGroupProviderInfo, DbConnectionPool pool, DbConnection owningConnection, DbConnectionOptions userOptions)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.CreatePooledConnection(DbConnectionPool pool, DbConnection owningObject, DbConnectionOptions options, DbConnectionPoolKey poolKey, DbConnectionOptions userOptions)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.CreateObject(DbConnection owningObject, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.UserCreateRequest(DbConnection owningObject, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions)
   at System.Data.ProviderBase.DbConnectionClosed.TryOpenConnection(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions)
   at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry)
   at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry)
   at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open()
   at System.Data.Entity.Infrastructure.Interception.DbConnectionDispatcher.<Open>b__36(DbConnection t, DbConnectionInterceptionContext c)
   at System.Data.Entity.Infrastructure.Interception.InternalDispatcher`1.Dispatch[TTarget,TInterceptionContext](TTarget target, Action`2 operation, TInterceptionContext interceptionContext, Action`3 executing, Action`3 executed)
   at System.Data.Entity.Infrastructure.Interception.DbConnectionDispatcher.Open(DbConnection connection, DbInterceptionContext interceptionContext)
   at System.Data.Entity.Core.EntityClient.EntityConnection.<Open>b__2()
   at System.Data.Entity.SqlServer.DefaultSqlExecutionStrategy.<>c__DisplayClass1.<Execute>b__0()
   at System.Data.Entity.SqlServer.DefaultSqlExecutionStrategy.Execute[TResult](Func`1 operation)
   at System.Data.Entity.SqlServer.DefaultSqlExecutionStrategy.Execute(Action operation)
   at System.Data.Entity.Core.EntityClient.EntityConnection.Open()
   --- End of inner exception stack trace ---
   at System.Data.Entity.Core.EntityClient.EntityConnection.Open()
   at System.Data.Entity.Core.Objects.ObjectContext.EnsureConnection(Boolean shouldMonitorTransactions)
   at System.Data.Entity.Core.Objects.ObjectContext.ExecuteInTransaction[T](Func`1 func, IDbExecutionStrategy executionStrategy, Boolean startLocalTransaction, Boolean releaseConnectionOnSuccess)
   at System.Data.Entity.Core.Objects.ObjectContext.<>c__DisplayClass69`1.<ExecuteStoreQueryReliably>b__67()
   at System.Data.Entity.SqlServer.DefaultSqlExecutionStrategy.Execute[TResult](Func`1 operation)
   at System.Data.Entity.Core.Objects.ObjectContext.ExecuteStoreQueryReliably[TElement](String commandText, String entitySetName, ExecutionOptions executionOptions, Object[] parameters)
   at System.Data.Entity.Core.Objects.ObjectContext.ExecuteStoreQuery[TElement](String commandText, ExecutionOptions executionOptions, Object[] parameters)
   at System.Data.Entity.Internal.InternalContext.<>c__DisplayClass14`1.<ExecuteSqlQuery>b__13()
   at System.Data.Entity.Internal.LazyEnumerator`1.MoveNext()
   at System.Collections.Generic.List`1..ctor(IEnumerable`1 collection)
   at System.Linq.Enumerable.ToList[TSource](IEnumerable`1 source)

لینک به ارسال
  • 0

این خطا داره میگه نمی تونه لوگین که به سرور sql

لینک به ارسال
  • 0

یعنی نمیتونه پایگاه داده رو شناسایی کنه درسته؟ خب من نمیدونم اینو دیگه چکار کنم پایگاه داده رو هم معرفی کردم

لینک به ارسال
  • 0

C:\Program Files (x86)\windowsquran\db_q.mdf' as database 'db_q'. 

ببخشید

این خطا میگه نمیتونه این پایگاه رو اینجا اتچ کنه،من دستورات رو دادم و خود برنامه کار میکنه کجای فایل نصبی باید اینو قرار میدادم میدونید؟

لینک به ارسال
  • 0

من در برنامه installshield دیتابیس ضمیمه نکردم و جداگانه خودم نصب کردم ، در این باره اطلاعاتی ندارم.

لینک به ارسال
  • 0

ببخشید یه سوال، 

The database 'db_q' cannot be opened because it is version 782. This server supports version 706 and earlier

روی مقصد پایگاه داده 2014 نصبه
اما این میگه ساپورت نمیکنه، شما میدونید؟

لینک به ارسال
  • 0

در مسیر زیر

مخفی

نام را به زیر تغییر دهید.

مخفی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
    • 1 Posts
    • 82 Views
    • 1 Posts
    • 104 Views
    • 1 Posts
    • 122 Views
    • 1 Posts
    • 217 Views